Рубрика "Кінорубікон"

Рубрика "Смачьненького"

©E-mail: web-mastera

Україно, вперед!

Початок нового спортивного тисячоліття став несподівано приємним, завдяки успіхам українських спортивних команд, чого да-а-авно вже не було. Баскетбольні жіноча та чоловіча збірні здобули путівки на Європейську першість, які будуть проходити влітку – восени цього року. Нагадаю, що у 1995 році наші жінки стали кращими в Європі, але після цього здали свої позиції на міжнародному рвіні. В активі чоловіків тільки невдалий дебют на Євро-97.Спортивні змагання:)

А от чоловіча гандбольна команда уже здійснила вдалий виступ на Чемпіонаті світу у Франції, пробившись до 1/4-фіналу і в підсумку посівши 7 місце. Погодьтеся, непогано для дебютантів цих змагань. Приємно зазначити великий прогрес наших гандболістів, адже на чемпіонаті Європи минулого року вони були 12-ми з 12 учасників. А цього разу впевнена гра, перемоги над норвежцями, хорватами, німцями дозволили взяти реванш за минулорічні поразки та заявити про себе. Враховуючи, що гандбол не являється провідним видом спорту в Україні, що у нас лише один клуб “МОТОР” (Запоріжжя) – європейського рівня, варто зняти капелюх перед підопічними Циганка.

Сподіваємося на логічне продовження у вигляді здобуття путівки на світову першість від футболістів нашої збірної.